Elektrik Panosu Kurulumu

Elektrik Panosu Kurulumu

Elektrik panosu kurulumları riskli ve zor bir işlemdir. Bir yapının en önemli bağlantısı elektrik panosudur. Bu panodan dairelere uzanan elektrik sistemi panodan çıkmaktadır.

Firmamız olarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda kullanılabilecek pano tipini seçiyoruz. Günümüz teknolojisinin yüksek kalitede üretilen malzemeleri kullanılarak sistemin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar.

Elektrik panolarının kurulumlarını yaparken yüksek güvenlik önlemlerimizi alıyoruz. Mevcut panonuzun onarımını yaparken de arızanın hızlıca giderilebileceği şekilde müdahale ediyoruz. Evinizin veya ofisinizin elektriğinde sorun yaşamadan devam edebilmenizi sağlamak adına çalışmalarımızı profesyonelce yönetiyoruz.

Elektrik Panosu Kurarken Nelere Dikkat Ediyoruz?
Elektrik panolarının kurulumları gerçekleştirilirken bazı kritik parçaların birbirlerine temas etmemesi gerekir. Bu temaslar eğer pano içinde gerçekleşirse olası yangına sebep olur. Elektrik sistemlerinin arızalanmasına ve kabloların tamamen zarar görmesine neden olur.

Elektrik panoları, özel malzemeler ile yalıtılarak üretilmektedir. Bu yalıtkan madde elektrik sisteminin daha yüksek zararlar görmesini engellemektedir.

Elektrik panolarının montaj işlemleri tamamlandıktan sonra da güvenliğin maksimum seviyeye çıkarılması için topraklama işlemlerinin yapılması gerekir. Firmamız bütün bu konularda yüksek deneyimlere sahiptir. Panolar için kullandığımız sac boyası yüksek kalitededir ve uzun bir süre kullanım sağlar. Topraklama işlemi de etraftaki hiçbir canlıya zarar vermemek için profesyonel bir şekilde tamamlanır.


Hemen Ara

Whatsapp