Telefon Santral Kurulumu

Telefon Santral Kurulumu

Telefon santrallerinin kurulumları tarafımızdan profesyonelce yapılmaktadır. Personellerimiz yanlarında bulundurduğu ekipmanlarla kurulumları evinize veya ofisinize gerçekleştirecektir. Firmamız Karel santral kurulumu, Multitek santral kurulumu, Telesis santral kurulumu, LG santral kurulumu, Nortel santral kurulumu, Fortel santral kurulumu, Siemens santral kurulumu, Panasonic santral kurulumu ve Ericsson santral kurulumu işlemlerini yapabiliyoruz.

Santral kurulumundan önce santralin montajının yapılmış olması gerekmektedir. Bunun ile ilgili ekibimiz sizleri yönlendirecektir. Santral sisteminin rutubetli, nemli veya direkt olarak güneş ışığına maruz kalmayacak bir bölgeye kurulması gerekmektedir.

Karel Santral Kurulumu
Küçük-orta ve büyük işletmelerin tercih ettiği bu santral sistemi en bilinen markalar arasındadır. Karel santral kurulum hizmeti uzman ekiplerimizle birlikte profesyonel olarak verilerek tüm özellikleri ihtiyacınıza göre programlanıp sizin onayınızla tarafınıza teslim edilir. Siz işinize odaklanan diye biz en iyisini yapıyoruz.

Uzman çalışma arkadaşlarımız ve gelişmiş ekipmanlarımız ile birlikte Karel santral kurulumu yapmaktayız. Tarafımızda kurulumu yapılan telefon santralleri kurulum aşamasından başlayıp tamamen bitişine kadar kontrollü ve titiz çalışmaktayız. Kurulumun kontrollerini yaparak çalışır halde teslim ediyoruz.

Multitek Santral Kurulumu
Küçük-orta ve büyük işletmelerin tercih ettiği bu santral sistemi en çok tercih edilen markalar arasındadır. Multitek santral kurulum hizmeti uzman ekiplerimizle birlikte profesyonel olarak verilerek tüm özellikleri ihtiyacınıza göre programlanıp sizin onayınızla tarafınıza teslim edilir. Siz işinize odaklanan diye biz en iyisini yapıyoruz.

Uzman çalışma arkadaşlarımız ve gelişmiş ekipmanlarımız ile birlikte Multitek santral kurulumu yapmaktayız. Tarafımızda kurulumu yapılan telefon santralleri kurulum aşamasından başlayıp tamamen bitişine kadar kontrollü ve titiz çalışmaktayız. Kurulumun kontrollerini yaparak çalışır halde teslim ediyoruz.

Telesis Santral Kurulumu
Küçük ve orta işletmelerin tercih ettiği bu santral sistemi en çok tercih edilen markalar arasındadır. Telesis santral kurulum hizmeti uzman ekiplerimizle birlikte profesyonel olarak verilerek tüm özellikleri ihtiyacınıza göre programlanıp sizin onayınızla tarafınıza teslim edilir. Siz işinize odaklanan diye biz en iyisini yapıyoruz.

Uzman çalışma arkadaşlarımız ve gelişmiş ekipmanlarımız ile birlikte Telesis santral kurulumu yapmaktayız. Tarafımızda kurulumu yapılan telefon santralleri kurulum aşamasından başlayıp tamamen bitişine kadar kontrollü ve titiz çalışmaktayız. Kurulumun kontrollerini yaparak çalışır halde teslim ediyoruz.

LG Santral Kurulumu
Küçük-orta ve büyük işletmelerin tercih ettiği bu santral sistemi en çok tercih edilen markalar arasındadır. LG santral kurulum hizmeti uzman ekiplerimizle birlikte profesyonel olarak verilerek tüm özellikleri ihtiyacınıza göre programlanıp sizin onayınızla tarafınıza teslim edilir. Siz işinize odaklanan diye biz en iyisini yapıyoruz.

Uzman çalışma arkadaşlarımız ve gelişmiş ekipmanlarımız ile birlikte LG santral kurulumu yapmaktayız. Tarafımızda kurulumu yapılan telefon santralleri kurulum aşamasından başlayıp tamamen bitişine kadar kontrollü ve titiz çalışmaktayız. Kurulumun kontrollerini yaparak çalışır halde teslim ediyoruz.

Nortel Santral Kurulumu
Küçük-orta ve büyük işletmelerin tercih ettiği bu santral sistemi en çok tercih edilen markalar arasındadır. Nortel santral kurulum hizmeti uzman ekiplerimizle birlikte profesyonel olarak verilerek tüm özellikleri ihtiyacınıza göre programlanıp sizin onayınızla tarafınıza teslim edilir. Siz işinize odaklanan diye biz en iyisini yapıyoruz.

Uzman çalışma arkadaşlarımız ve gelişmiş ekipmanlarımız ile birlikte Nortel santral kurulumu yapmaktayız. Tarafımızda kurulumu yapılan telefon santralleri kurulum aşamasından başlayıp tamamen bitişine kadar kontrollü ve titiz çalışmaktayız. Kurulumun kontrollerini yaparak çalışır halde teslim ediyoruz.

Fortel Santral Kurulumu
Küçük-orta ve büyük işletmelerin tercih ettiği bu santral sistemi en çok tercih edilen markalar arasındadır. Fortel santral kurulum hizmeti uzman ekiplerimizle birlikte profesyonel olarak verilerek tüm özellikleri ihtiyacınıza göre programlanıp sizin onayınızla tarafınıza teslim edilir. Siz işinize odaklanan diye biz en iyisini yapıyoruz.

Uzman çalışma arkadaşlarımız ve gelişmiş ekipmanlarımız ile birlikte Fortel santral kurulumu yapmaktayız. Tarafımızda kurulumu yapılan telefon santralleri kurulum aşamasından başlayıp tamamen bitişine kadar kontrollü ve titiz çalışmaktayız. Kurulumun kontrollerini yaparak çalışır halde teslim ediyoruz.


Siemens Santral Kurulumu
Küçük-orta ve büyük işletmelerin tercih ettiği bu santral sistemi en çok tercih edilen markalar arasındadır. Siemens santral kurulum hizmeti uzman ekiplerimizle birlikte profesyonel olarak verilerek tüm özellikleri ihtiyacınıza göre programlanıp sizin onayınızla tarafınıza teslim edilir. Siz işinize odaklanan diye biz en iyisini yapıyoruz.

Uzman çalışma arkadaşlarımız ve gelişmiş ekipmanlarımız ile birlikte Siemens santral kurulumu yapmaktayız. Tarafımızda kurulumu yapılan telefon santralleri kurulum aşamasından başlayıp tamamen bitişine kadar kontrollü ve titiz çalışmaktayız. Kurulumun kontrollerini yaparak çalışır halde teslim ediyoruz.

Panasonic Santral Kurulumu
Küçük-orta ve büyük işletmelerin tercih ettiği bu santral sistemi en çok tercih edilen markalar arasındadır. Panasonic santral kurulum hizmeti uzman ekiplerimizle birlikte profesyonel olarak verilerek tüm özellikleri ihtiyacınıza göre programlanıp sizin onayınızla tarafınıza teslim edilir. Siz işinize odaklanan diye biz en iyisini yapıyoruz.

Uzman çalışma arkadaşlarımız ve gelişmiş ekipmanlarımız ile birlikte Panasonic santral kurulumu yapmaktayız. Tarafımızda kurulumu yapılan telefon santralleri kurulum aşamasından başlayıp tamamen bitişine kadar kontrollü ve titiz çalışmaktayız. Kurulumun kontrollerini yaparak çalışır halde teslim ediyoruz.

Ericsson Santral Kurulumu
Küçük-orta ve büyük işletmelerin tercih ettiği bu santral sistemi en çok tercih edilen markalar arasındadır. Ericsson santral kurulum hizmeti uzman ekiplerimizle birlikte profesyonel olarak verilerek tüm özellikleri ihtiyacınıza göre programlanıp sizin onayınızla tarafınıza teslim edilir. Siz işinize odaklanan diye biz en iyisini yapıyoruz.

Uzman çalışma arkadaşlarımız ve gelişmiş ekipmanlarımız ile birlikte Ericsson santral kurulumu yapmaktayız. Tarafımızda kurulumu yapılan telefon santralleri kurulum aşamasından başlayıp tamamen bitişine kadar kontrollü ve titiz çalışmaktayız. Kurulumun kontrollerini yaparak çalışır halde teslim ediyoruz.

Telefon Santral Arızası ve Bakımları
Telefon santralleri kullanımdan veya ortamın kullanıma uygun koşulları sağlayamamasından dolayı zaman içerisinde arıza yapabilmektedir. Bu arızalar santralinizin verimli çalışmamasına ve hatlardaki sorunlar nedeniyle müşteri ve itibar kaybınıza neden olacaktır. Bu sorunlarında ileri boyutlara taşınmaması için mutlaka bize ulaşınız. Düzenli olarak bakımı yapılmayan telefon santrallerinden tam verim alamazsınız ve zamanla kalıcı hasarlar meydana gelebilir.

Telefon santrallerinin bakımı bilgi gerektiren bir iştir tecrübesiz eller tarafından bakımı yapıldığında kesin sonuç alamayıp, kalıcı hasarlar ile karşılaşabilirsiniz. Sizde telefon santralleriniz için uzman bir firma arıyorsanız iletişim sayfamızdaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz.


Hemen Ara

Whatsapp