Avize Montajı

Avize Montajı

Avize Montajı ve Kurulumu
Avizeler yaşadığımız her alanı günışığı gibi aydınlatmak için kullanılan modern tasarımlara ve zevklere göre üretilen aksesuar tarzında aydınlatma gereçleridir. Yeni aldığınız bir avizenin montajını yapmakta zorlanabilirsiniz biz sizin için avize montajı yapan ustalarımızı yönlendiriyoruz. Çünkü avize montajından matkap gereklidir. Kullanılan farklı vida ürünleri ile sağlamlığı artırılan avizeler uzman ekibimiz tarafından monte edilmektedir.

Yaşadığınız ortama farklı bir ambiyans katan ve şıklık katan avizeler tasarımları ile dikkat çekmektedir. Evine avize alan 10 kişinde 7’si avizeyi kendisi takmak istediği için olası elektrik çarpmalarında insanların sağlığı etkilenebiliyor. Bu gibi kazalarda ağır yaralanmalar olurken risk almayın bizi arayın diyoruz.


Avize Montajı Nasıl Yapılır?
Avizelerin montajı için gerekli olan ekipmanlar sayesinde kurulum ve montaj işlemleri yapılır. Avize montajı uzmanlık isteyen bir iştir. Amatör kişilerin avize takarken avizenize veya elektrik hattınıza zarar verebileceğini aklınızdan çıkarmayın.

Avize montajı için öncelikle avize kablolarının uçları sıyrılır. Matkap ile tavana açılan delik sayesinde sabitleme yapılır. Elektrik kabloları ile avize kablo uçları birleştirilir. Bu işlem basit gibi görünse de zorlu, yorucu ve riskli bir işlemdir. Bizi arayın, hemen gelip avizenizi çalıştıralım.

Seçtiğiniz avizenin güvenli şekilde profesyonel ekibimiz tarafından kurulumu için firmamızı arayabilirsiniz. İletişim kurmak için günün her saatinde bizlere ulaşabilirsiniz.


Hemen Ara

Whatsapp