Merkezi Uydu Sistemleri

Merkezi Uydu Sistemleri

Merkezi uydu sistemi topu konutlarda ve apartmanlarda oldukça faydalı bir sistemdir. Tek bir merkezi çanak üzerinden tüm dairelere elektrik ya da televizyon sinyali verilmektedir. Böylelikle her dairenin dış cephesinde kötü görüntü oluşturan çanak anten görüntüsüne son bulmaktadır. Merkezi sistemi montajı ve düzenli bakımı İstanbul geneli servis ağımız ve donanımlı altyapı ve cihazlarımız ile sağlamaktayız. Merkezi sistemi hakkında tüm detayları bizimle iletişime geçerek alabilirsiniz. Konusunda uzman ekibimizle sorunsuz merkezi sistemi montajı da gerçekleştirmekteyiz. Bu sistem birçok dairenin faydalanabildiği bir Merkezi uydu sistemi nasıl çalışır? sistem olduğundan dolayı aynı zamanda pratik de bir sistemdir.

Merkezi Uydu sistemi, lk olarak uydu ayarının yapılması için merkezi sistem anten ile irtibat halinde olmalısınız. İkaz Farklı sorun kaynaklı oluşan her şeyden önce görüntü kirliliğe yol açmamaktadır. Günümüzde oldukça güzel toplu konutlar yapılmaktadır. Dış cepheleri mimari açıdan eşsiz görünümde sahip olan rezidans tarzı binaların güzel görünümünü engelleyen herhangi bir unsu bu sistem ile engellenebilmektedir. Üstelik tek bir merkezden bütün daireler yararlanabilmektedir. Bu sistem sadece toplu konutlar için değil aynı zamanda villa tipi konutlar için de güzel bir avantajdır. Tek bir merkezi sistemi ile tüm odalardaki teleziyonlar sinyal alabilmek için ile beraber, internet sinyali de sağlanabilmektedir.

Merkezi uydu sistemleri yer almayan konutlarda her bir daire sahibi kendi uydu sistemini kurmaktadır. Bu her daire için ek bir maliyet demektir. Üstelik her daire sahibi kendi uydu sistemi bozulduğunda uydu servisi hizmetine de ek masraflar ödemektedir. Merkezi sistemi tam aksine daha ekonomiktir ve daire sahiplerini ek uydu sistemi kurulumdan kurtarır. Üstelik herhangi aksalıklarda merkezi uydu servisi tamiri tek bir elden yürütülür.  Her türlü merkezi uydu sistemi montajı, bakımı ya da merkezi servisi için Müşteri Hizmetleri ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. En kaliteli alt yapıya ve teknolojik donanıma sahip merkezi uydu sistemi montajını gerkçekleştirebiliriz. Uzun ömür ve dayanıklı malzmelere sahip bir merkezi uydu sistemiyle senelerce sorunsuz net sinyal alabilmek DiSEqC seçeneği kapalı olarak gelecek. Sağ “ok” seçimi yaparak deneme yoluyla sinyal gelene kadar gezin. Hangisinde sinyal gelirse orada bırakın. Motor yazan menü ise kapalı kalacak. imkanınız olmaktadır.


Hemen Ara

Whatsapp